Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. K. Rowling Bellatrixot a...

J. K. Rowling Bellatrixot a könyvben erős boszorkánynak írja le, aki jólért a varázsláshoz?

Figyelt kérdés
Eddig 1 könyvet olvastam el. Most jön a következő, felbuzdulván, mennyire tetszett az amelyiket elolvastam. De ez már a filmek alatt érdekelt, hogy Bellatrix Lestrange egy erős boszorkány volt, vagy egy gyenge boszorkányként állítja be őt az írónő?
2011. aug. 16. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

igen!

nekem amúgy benne van a top5-ben sokszor röhögök rajta, meg hozzám közel állnak az ilyen karakterek, amúgy a filmben is imádom, Helena B. Carter pedig zseniálisan játszik nagyon illik a szerepre!

nagyon erős a boszorkány, ügyes, furfanngos!

2011. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A filmben valóban zseniális. Sokszor kicsit bolondnak tartom, nem tudom, hogy így tervezte-e a karakterét az írónő, de mintha elmeháborodott lenne, sokszor van olyan érzésem. Olyan gonosz, hogy az már elmebaj:) Nekem is tetszik ez a fajta gonoszság.
2011. aug. 17. 01:04
 3/5 anonim ***** válasza:

"Harry tudta, hogy a fejvadászoknak számbeli fölényük ellenére esélyük sincs a veszedelmesen ügyes és gátlástalan boszorkánnyal szemben."

Imádom a könyvbeli karaktert és Helena játékát is.

Nem véletlenül látod kissé elmebajosnak, az is. :D Alapvetően halálosan szerelmes Voldemortba, tényleg ő a leghűségesebb halálfalója.

2011. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

És szerintem is, mintha bolond lenne, annyira gonosz.

De én az utolsó részben bírom nagyon, amikor ron anyja megöli xD (bocsi ha spoiler volt)


Ha gyenge lenne, nem át volna meg ennyi kötetet halálfalóként :D

2011. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon erős boszorkány, és legalább annyira kegyetlen.

A könyvben nem kedvelem (megölte SiriustT.T), Helena játéka viszont megszerettette velem (a könyvek alapján teljesen más kép élt bennem róla), de talán csak mert imádom azt a nőt.

2011. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!