Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok. Szerintetek van...

Könyvet írok. Szerintetek van benne fantázia? Milyen?

Figyelt kérdés

Vannak benne egy kevés csodás elem, amik a valóságban nem léteznek. Egy olyan világról szól, ahol valódi angyalok élnek az égben, és csak akkor kerülnek le a földre ha valami rosszat tesznek odafent. Lent vadásznak rájuk azok az emberek akiket megbíztak, hogy kivágják az angyalok szívét. Az angyalszíveket elviszik azoknak az embereknek akik a pokolban vannak valamilyen bűn miatt (ez olyan bűn mint például egy ilyen angyal megmentése) és azoknak annyi évet kell leélniük a pokolban, ahány évesen bekerültek oda. De ha kapnak egy angyalszívet, akkor örök életük lehet a földön.


A történet egy 17 éves fiúról szól, aki nagyon rossz életet él. Drogozik, iszik, és fűvel-fával összefekszik. De nem ilyen egyszerű az élete. Az anyja egy angyal volt, aki meghalt amikor ő született.Az apja egy iszákos ember volt, aki meghalt 11 éves korában. Egy szegény környéken nevelkedett, ahol mindent a "maffia2 szerű mexikói drogbanda ural, ahova hamar bekerül ő is, még hét éves korában.Lopásokban vesz részt stb. Az apja halála után a gazdag nagybátyjához kerül, aki külön lakást vesz neki maga mellet és 13 éves koráig úgy élnek. Akkor a nagybátyja lekerül a pokolba.


Mindezt darabokban fedezi fel az az angyal akit megmentett .Vele él, és apránként jön rá, hogy a magát erősnek mutató fiú valójában milyen érzékeny is. Lassan, apránként szerez információkat a fiú múltjáról, és tudja meg, hogy milyen sötét titkokat rejt a fiú. Egy valamit azonban soha nem tud meg, azt, hogy a fiú gyilkos.


A végén a fiú lövöldözésbe kerül és meghal. Amikor ezt a lány megtudja, öngyilkos lesz.


Hab a tortán, hogy a fiú leukémiás, ami csak a végén derül ki.


2011. aug. 9. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a történet, írd végig mindenképpen szerintem. Én abban nem vagyok biztos, hogy nem szabad összekeverni bizonyos elemeket, mert ha jól meg tudod írni, érdekesen, akkor ráadásul még egyedi is lesz.
2011. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!