Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer utolsó könyve...

Stephenie Meyer utolsó könyve tényleg nincs befejezve?

Figyelt kérdés
Nekem csak 12 fejezet van meg belőle,de nem úgy végződik mintha tényleg vége lenne...
2009. ápr. 10. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a Mindnight sun-ra gondolsz akkor az tényleg nincs befejezve, mert a 12. fejezet után feltőrték Meyer gépét és felrakták a storyt a netre

Utána az írónő azt mondta egyenlőre nem írja tovább....

2009. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy valakinek odaadta elolvasásra és ő osztotta meg az internettel....


De a lényeg ugyanaz.

2009. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
igen én is ugy tudom, de elvileg amerikában már jövő augusztusban megjelenik, az elég régen volt már amikor azt mondta h egyenlöre nem irja tovább egyébként a wikipédiás stephenie m. oldalon megtalálsz róla mindent;)
2009. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, hogy írtatok így már reménykedhetek hogy esetleg befejezte Meyer...
2009. ápr. 18. 10:05
 5/5 anonim válasza:
nekem is az elso 12 fejezet van meg.ha valaki tudomast szerezne arrol hogy megtalalhato valahol az egesz magyar nyelven az kuldje el nekem a kovetkezo e-mail cimre : nettitzy@yahoo.com
2009. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!