Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lehet még vámpír...

Szerintetek lehet még vámpír témában valami újat írni?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen sztori van mostanában, és mindegyik kb. ugyanarról szól. Vér, tiltott szerelem, "horror"... Elég unalmas. :) Mindazonáltal te lehetségesnek tartod, hogy találj egy olyan vámpíros könyvet, ami izgalmas, fordulatos, nem lehet kikövetkeztetni a végét, és szívesen olvasod? (Nem szeretnék ilyesmit írni.)
2011. júl. 27. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Háááát, nem tudom. Maximum csak akkor, ha visszatér Drakula, az IGAZI vámpír, ő talán még tudna valami újat adni, mert ezek a csillogóbőrű vackok már nem igazán. Vannak jó könyvek most is a piacon, csak nem azok az igazi vámpírok. De persze sok mindentől függ: ugye a történettől, az író stílusáról stb. De talán lehetséges :)
2011. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezeket a lányregényszereplő vámpírokat nem nevezném vámpírnak.

Imádom a témát, de az alkonyat első két részét végigröhögtem. Beleolvastam valami másik ilyen fekete könyve, sztem a különbség annyi volt, hogy nem csillogott...

Maradok Bram Stokernél és Anne Rice vérszomjas, vadállat vámpírjainál. Baromi jó könyvek. Hiába van benne érzelmes rész esetleg, nem nyálas a sztori. Szóval szívesen olvasom. Ott vannak még a Vampire szerepjátékos könyvek, ezekről nem tudok mit mondani, de ezek se a 13 éves romantikus kislányoknak lettek kitalálva.

Szerencsétlen vámpírokat nem tudom, hányszor erőszakolják még meg, valahogy úgy érzek, mint a South Parkos gyerekek Indiana Jones iránt.

2011. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármit lehet csak fantázia kell hozzá. Bár nekem ezek is tetszenek ha jól vannak megírva.
2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
D, a vámpír című mangát ismered? Drakula utóda, aki járja az országot, és kinyírja társait. Mondjuk én csak az első két részt olvastam el, de az nem lányregény.
2011. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Alkonyat rajongó vagyok...vagyis inkább voltam, már a csapból is ez folyik( már van edwardos vibrátor-ez milyen már?!) egy ideig vöröspöttyös könyveket olvastam ezek után, de elég hamar meguntam, ahogyan te is írtad , mindegyik ugyan olyan...nem hiszem, hogy valami újat kitalálnak, de remélem hamarosan lecseng ez az egész, mert amúgy az Alkonyat sztori egy szép történet...
2011. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bram Stoker és Anna Rice könyveit még nem olvastam, de utánuknézek. A mangát sem ismerem, bár igazából egyetlen mangát sem ismerek. :) Az Alkonyat első két részét olvastam. Most nincs kedvem szapulni, sokan megtették már helyettem. :D


A vámpírokról nekem is valamilyen vadállatias ösztönlények ugranak be, nem ilyenek, mint Edward és kedves családja. Egy vámpír legyen gyilkos, kegyetlen, érezze magát felsőbbrendűnek... Legalábbis szerintem. :D Aztán megnézném őket valami harcban egy másik fajjal. Sok mással összeszőve szerintem is születhetne még valami új. :) Szóval a remény megvan, meg kell várni, míg leül az Alkonyat-mánia (azaz: meg kell várni, hogy Robert Pattinson kiöregedjen), és azt, hogy az emberek ne hányják el magukat a vámpír szó hallatán, csillogó nyálgépeket látva maguk előtt, és jöhetnek is az újabb vámpíros sztorik. :)

2011. júl. 29. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is az Anne Rice-os könyveket ajánlom ! :) Van egy film, az Interjú a vámpírral. Elég régi, de ott aztán van gyilkolás.A benne szereplő vámpírok távol állnak edwárdéktól. Nagyon klassz kis film. Igazi klasszikus. ;D Anne Rice írta a sztorit, és van folytatása, elég sok, de még azt hiszem csak ezt filmesítették meg.:D
2011. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem neten, és amikor láttam, hogy tőle származik az Interjú a vámpírral, eléggé meglepődtem. Réges-régen láttam azt a filmet, de nem tudtam, hogy eredetileg egy könyv, azt meg főleg nem, hogy van még egy csomó része. :D A 2. és 3. rész címe is ismerős: Lestat, a vámpír, illetve A kárhozottak királynője. Szerintem ezekről is készült film, máshonnan nem lenne ismerős. Remélem, meg tudom szerezni ezeket a könyvtárból. :)
2011. júl. 31. 00:38
 9/9 A kérdező kommentje:
"Az Interjú a vámpírral és A kárhozottak királynője cimű könyvet megfilmesítették, a Lestat a vámpírból Broadway musical készült Elton John és Bernie Taupin zenéjével." :)
2011. júl. 31. 00:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!