Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen érdekes könyveket...

Milyen érdekes könyveket ajánlanátok? Legyen az történelmi regény, pszichológiával kapcsolatos, krimi vagy romantikus regény, amivel kikapcsoldódhatok, csak jó legyen.

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni, és sokat is olvasok. Szeretem az olyan könyveket, amelyek elgondolkoztatnak, de megértem a lényegüket, mert még csak 16 vagyok. Tudtok valami jót ajánlani?? :)
2011. júl. 26. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Nem akarok sokat felsorolni, csak most eszembe jutott egy könyv amit olvashatnál: Zabhegyező. Tudom elég alapmű szóval ha olvastad már akkor bocsi.

2011. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Danielle Steel - Ígéret

Romantikus műfaj,de annyira jó,hogy nem tudtam letenni.:)

2011. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Agatha Cristie:10 kicsi néger

Brigitte Hamann:Erzsébet királyné

2011. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Agatha Christie: Halál a Níluson

Rejtő Jenő: A szőke ciklon

2011. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helo!

Én is 16 vagyok és nekem romantikus könyvek közül legjobban Danielle Steel-A cár balerinája tetszett. :)

Krimik közül én mindenképp figyelmedbe ajánlanám Agatha Christie-t. Nkm ő abszolút kedvencem. Leginkább a Miss Marple-s regényei.

És még így végszóra: Pár hete olvastam egy irtó jó történelmi könyvet, Elizabeth Chadwick-től A legnagyobb lovag című művét. Szerintem megéri elolvasni. :)

16/L

2013. márc. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!