Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van, hogy furcsán érzem...

Miért van, hogy furcsán érzem magamat emiatt? Olvass részletekben.

Figyelt kérdés
Egy könyvet írok. Egy érzelgős rész befejeztével visszaolvastam azt a pár oldalt. Közben ment a zenelejátszóm és pont egy érzelgős szám jött. Azon vettem magamat észre, hogy egy könnycsepp folyt le az arcomon. Ez normális? Annyira jó lenne az a rész, amit írtam, hogy én is, az írójaként is megkönnyezem? vagy csak a tudatalattim akart jelezni? Nem vagyok benne biztos, hogy ide való e a kérdés, de nemigazán tudtam feltenni máshol.
2011. júl. 18. 03:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természtes, olyan mint mikor valaki másnak a könyvén sírsz. Beleélted magad és ezért hatott meg ennyire.
2011. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, tényleg nagyon bele tudom élni magamat. :)
2011. júl. 18. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szexuális (erotikus) részeknél szokás mondani, ha írás közben nem "bizserget meg", akkor dobhatod a kukába. Az érzelgős részeknél ez nem mindig van így, lehet, hogy a háttérzene váltotta ki, illetve az elképzelt jelenet, és nem az, amit a papírra vetettél (gyakran megesik).

A tudatalattid nem akar semmit sem jelezni, illetve az sem kizárható, hogy tényleg jó a rész (egy olyan olvasó számára, aki hasonló érzelmi beállítottságú, mint te - baltás gyilkosoktól ne várj könycseppet-szabály :) ).

2011. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!