Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok hozzá? (lent)

Hyperactyve kérdése:

Mit szóltok hozzá? (lent)

Figyelt kérdés
Születésem óta egy torony árnyékában élek. Elzárva a világtól, egy farkas csapdájában. Nincs kiút. Csak én vagyok, a szörny és naplóm. És ez az én történetem. Hallgasd, történetem...
2011. júl. 9. 14:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. A korra nem szeretnék reagálni, majd a végén.
2011. júl. 12. 22:56
 12/12 anonim ***** válasza:
nézhetjük pl a twilight írónőjét is. lehet hogy sikeres és gazdag de nem író. nem kreatív és nem is nagy szám. semmi pozitívumot nem lehet róla elmondani. meglovagolt valamit ami nagy divat volt. és mindig is az lesz. ez nem teljesítmény ha mondjuk egygörény lenne a főhős és úgy adta volna ezt elő hogy a kis tinilányok megszeretik a görényt az írónő miatt na az nagy cucc. dehogy megszeretik az írónőt mert már 500adjára is ellőtte a vámpíros poént ami divat ez szánalmas. dehát a világ nem kiváncsi már az eredetiségre az most nem követelmény
2011. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!