Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények Vavyan Fable-ről?

Vélemények Vavyan Fable-ről?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon jó író, fantasztikus szókinccsel (:D). Csak három dolgot nem szeretek benne: 1. amikor valamelyik könyvben egy korábbi regényét említi (gyakran elég erősen dícséri). Számomra ez egy kicsit illúzióromboló. 2. amikor a sajtátos beszédstílusában narrátora az eseményeknek, azzal semmi baj, de amikor a szereplőket is ezen a "nyelven" szólaltatja meg, az szerintem kicsit életszerűtlen. 3. nem mondom, vannak nagyon jó poénok a könyveiben, lehet is rajtuk nevetni. De amikor a hátsó borítón olvasom (az összes fabyenes kiadású könyvél) az ilyen-olyan rekeszizomgörcsölő, szákfájós nevetésre az ígéreteket, az egy kicsit lehangol, mert sosem szeretem, ha valaki túlértékeli a saját vagy egy másik ember humorérzékét


(persze félreértés ne essék, fantasztikus író fantasztikus könyvekkel - ezek csak az én gondolataim)


Egyéb vélemények?


2011. júl. 1. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Imááádom!!!! :) Most olvasom a Habospitét! :) Legjobb:) Vavyan
2011. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó író, szeretem a könyveit. :)
2011. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy végig sem olvastam amit írtál, csak most. előző vagyok. Engem ezek nem zavarnak. És biztos, hogy ő írja pl az ajánlókat? Nem vagyok benne biztos, hogy magáról írja.
2011. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
imádom
2011. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is imádom, szerintem zseniálisan ír, nagyon szeretem a könyveit. Nekem nem igazán zavarnak a felsoroltak, a Habospite inkább. Nekem nem olyan igazi, mint a többi Fable könyv, pedig rajong vagyok keményen, nekem kicsit erőltetettek a poénok, a viccek, a humor... nem mérhető szerintem a többi Halkirálynő könyvhöz. De ez csak az én véleményem, és félreértés ne essék, óriás Fable fan vagyok, csak ez nekem nem azt adta amit vártam.
2011. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legelső válaszoló vagyok. Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. :( De nembánom, mert a többi kárpótol mindenért! :) Nekem is a Halkiránynő a kedvenc
2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tizenévesen faltam a könyveit, 10 évvel később már zavarnak benne a párbeszédek, nem életszerű. Persze lehet, hogy régen pont ezt szerettem..nem emlékszem
2011. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátom 20 éves fiú. Szereti a humoros dolgokat, azon gondolkodtam megveszem neki a pepita macskát, mert nekem nagyon tetszett, és szerintem a női és férfi oldalt is elég poénosan mutatja be. Szerinted tetszene neki, vagy ez tényleg csak az ilyen "nőcis könyvek" közé tartozik?
2013. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!