Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az elérhetősége olyan...

Mi az elérhetősége olyan ügyvédnek, aki nyert már pert az édesapa javára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz a kategória. Amúgy ilyen létezik? Mindig az asszony kapja a pulyát meg a kérót.
2011. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek, Magyarország (márpedig gondolom az, mert nem írtál más lokációt) nem USA, itt a bírót nem hatják meg a szép beszédek, mivel más rendszerünk van. Konkrét törvények alapján döntenek.

Ha a gyerek nálad akar maradni, az anya bizonyíthatóan bántalmazza, veszélyezteti, képtelen eltartani, te pedig nagyon jól állsz, akkor lehet.

Az ügyvédnek nincs sok szerepe, családjogi ügyekben inkább akkor kérik, ha nem akarsz találkozni a másik féllel.

Persze ne tartson vissza ez, hogy egy jó ügyvédet keress. Címet viszont elég nehéz adni, ha még megyét se írtál, mert hiába írok én neked nagyon jó ügyvédet az ország másik feléről, ha te messze laksz nem valószínű, hogy vállalja is.

2011. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést, a rendszer valamiért automatikusan ide tette, én pedig nem figyeltem. Szóval Budapest és környékéről van szó, de ha valóban nem ismertek olyan ügyvédet, aki nyert már pert anyával szemben, akkor végül is mindegy. Egyébként arról van szó, hogy a másfél éve -papír nélkül- működő megállapodást akarja megváltoztatni a gyerekek láthatását illetően.
2011. jún. 23. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!