Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki aki már olvasta a...

Valaki aki már olvasta a Trónok Harca című könyvet, elmondaná nekem a rokoni kapcsolatokat? Meg hogy ki-kinek-a-kije? Mert én kicsit belekeveredtem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 20:43
 1/4 anonim válasza:

[link]

Ez csak az első rész szereplőit jelöli.

2011. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsit konkrétabban kérdezel rájuk, szívesen segítek. :)
2011. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Robert király felesége Cersei, a gyerekeik Joffrey, Tommen és Myrcella. Robertnek két testvére van, Renly és Stannis; de együtt nevelkedett Neddel, akinek a húga, Lyanna a menyasszonya volt, csak a lány meghalt. Nednek Lyannán kívül 2 testvére volt, Brandon és Benjen, az előbbi meghalt, utóbbi a Falon szolgált, amíg el nem tűnt.

Ned felesége Catelyn, akinek a húga, Lisa ahhoz a Jon Arrynhoz ment feleségül, akinél Robert és Ned nevelkedtek, ő lett Robert segítője. Nedék gyerekei Robb, Sansa, Arya, Bran és Rickon, illetve Ned fattya Jon. Ned gyámfia Theon, aki valójában túsz, mert az apja régen fellázadt Robert ellen.

Ott vannak még a Lannisterek, Cersei apja Tywin, Cersei testvérei pedig Jaime és Tyrion.

A Targaryen család volt évszázadok óta az uralkodó ház, az utolsó király Aerys volt. Az ő gyerekei Rhaegar és Viserys, illetve Dany, de ő azután született meg, hogy az apját megölték.


Talán ezek a legfontosabb rokoni kapcsolatok.

2011. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SPOILER!!! (Aki az első kötetet kb. feléig elolvasta, annak már nem.)


Öh, talán annyit, hogy Cersei gyerekeinek nem Robert az apja, hanem Jaime. Jon szüleiről több elmélet is van, de a legvalószínűbb, hogy Lyanna az anyja és Rhaegar Targaryen az apja.

2011. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!