Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg van új része a Bartima...

Tényleg van új része a Bartimaeus trilógiának? (Persze akkor így már nem trilógia. ) Ti olvastátok? Van olyan jó mint az előző könyvek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az alaptrilógiát, viszont így, hogy némely főszereplők elhaláloztak, nem hinném hogy lehet olyan jó egy új rész, mint az eddigiek voltak, de kérlek, cáfoljatok meg.
2011. máj. 29. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a trilógiát, minden szereplőjét, Nathanielt pedig rendesen meggyászoltam! :(((( A következő rész nem ennek lesz a folytatása, hanem kicsit visszakolbászol az időben, és leírja Bartimaeus kalandjait Salamonnál stb. Én tuti elolvasnám, mert imádom Barty humorát, hangvételét, beszólásait és szívesen merülök bele újra és újra ebbe a világba. No meg kíváncsi vagyok azokra az elejtett izgi kalandmorzsákra amelyekre Barty a regényekbe olyan büszke, arra h hogyan szolgált az ókori nagyoknál,stb. :)))) Igaz, hiányozni fog Nat, de még egy teljes részen keresztül élvezhetem Dzsabor és Bartimaeus fogócskáját. XD Mellesleg én úgy tudom, ez a kötet csak nagy sokára jelenik meg nálunk, még Angliában sem adták ki :/ Lehet h rosszul tudom?


[link]

2011. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Már nagyon várom, hogy magyarra fordítsák :D:D:D
2011. máj. 30. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Könyvhétre jelenik meg. Nem biztos, de énis reménykedem :)
2011. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!