Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol vehetnék szerintetek...

Hol vehetnék szerintetek ízléses, szép és zárható naplót?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy napló féleséget, ami nem is igazán napló lenne, hanem a céljaim, azok elérésének a módjai, stb. Tehát inkább rendszerezném a dolgaimat stb, de nem akarom, hogy beleolvassanak. Szerintetek merre keresgéljek, mert ahol én néztem boltokban, nem volt kulcsra zárható.:(
2011. máj. 26. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Allee bevásárlóközpontban van egy Green Papír nevű bolt, ott láttam múltkor bőr borítású meg egyéb szép, lakatos könyveket, viszont némelyik elég drága.

A nagy alakú, bőr borítású pl. 18 000 volt. De vannak kisebbek szép mintákkal pl. térkép, könyvespolc, lovas.

De végülis simán rácsavarozhatsz egy lakatos egy sima naplóra is.

2011. máj. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Görög Ferenc válasza:
én kötöttem a barátnőmnek egy naplót. és nagyon tetszett neki.
2011. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÉS ötlet, hogy hogyan csinálhatnám zárhatóvá? :) mert találtam itthon egy észep, egy egyszerű fekete bőrborítású, a belsejét majd én kidekorálom. :) Egyelőre jól eldugtam, de attól félek, hogy egyszer elfelejtem, hogy hova tettem :D
2011. máj. 29. 10:04
 4/5 anonim válasza:
papiriroszer boltok :)))
2011. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a nővérem szokott csinálni. Egy kanál kivevésével lehet zárni és nyitni. Sztm a kézzel készített a legszebb
2011. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!