Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valami romantikus, szép...

Valami romantikus, szép Danielle Steel könyvet tudtok?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, amiben télleg a szerelemé a főszerep!

Köszönöm előre is!


2011. máj. 24. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Becsüld önmagad

Baleset

2011. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Orlissa válasza:
Én csak egy könyvet olvastam tőle, azt is pár éve. A címe Zoya volt, nekem tetszett :) egy fiatal, orosz grófnőről szólt, aki a bolsevik forradalom során elveszti majdnem az egész családját, Párizsba menekül a - ha jól emlékszem - nagyanyjával, ott pedig beleszeret egy nála jóval idősebb amerikai tisztbe :)
2011. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ígéret
2011. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most olvasok egyet és szerintem nagyon romantikus, a címe: Vele vagy nélküle!! Nekem nagyon tetszik már most az elején nagyon jó!!
2011. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem megéri elolvasni a Saigon-t a Johny angyal-t vagy a Kakukktojás-t. Bár én személy szerint amit olvastam tőle könyvet mindet tudnám ajánlani kivéve A klón és én-t nem az szerintem már már hihetetlen egy kicsit.
2012. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!