Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan, Egy gyilkos...

Darren Shan, Egy gyilkos születése (Birth of a Killer) című könyve megjelent magyarul?

Figyelt kérdés
Azon tanakodom, megvegyem-e angolul a Crepsley-sagát, mert nagyon szeretném elolvasni, eddig viszont nem találtam hozzá fordítást. :S Ha valaki tud némi infóval szolgálni az nagyon megköszönném. :)
2011. máj. 7. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is kerestem, de szerintem (még) nem jelent meg nagyarul, legalábbis nem találtam.
2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*magyarul, na
2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem jelent meg, és még nem is lehet tudni, hogy mikor fog megjelenni.
2011. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 27. 20:39
 5/8 anonim válasza:
Hát igazán megjelenhetne a vézna hóhérral együtt mert már ki******t dühös vagyok!!!!!!! Mi a f*** csinál a kiadó!!!???? Valaki szóljon már nekik ha tud!!!!
2012. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ezt a kérdést több mint egy éve írtad, és már lehet hogy azóta meg is találtad. De ha nem elküldök egy linket üziban, ahonnan lelehet tölteni. Persze ez még nem a hivatalos fordítása, hanem egy Darren Shan rajongó fordította, de nagyon jó, én már végig olvastam...



Tessék! :)

2012. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet letölteni azt a fordítást?:( El tudnád küldeni az oldalt priviben légyszi? :D
2013. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 2013-as könyvfesztiválra fog megjelenni (április közepe), ez már biztos.
2013. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!