Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írni akarok egy könyvet, hová...

Írni akarok egy könyvet, hová töltsem fel az eddig megírtakat?

Figyelt kérdés
Még csak két A/4- est írtam de kíváncsi vagyok véleményekre.Tudtok olyan amatőr írói oldalt ahol nem baj ha csak pár oldal van meg egy regényből?
2011. máj. 4. 15:01
 1/7 anonim válasza:
[link] ....hát, ha ide feltöltöd, nem tudom lehet-e olyat csinálni, hogy azt mond, hogy nem írhatják tovább... nem tudom..olvasd el a szabályzatot, onnan kiderül!
2011. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
karcolat.hu
2011. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fanfic.hu/merengo
2011. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez tényleg jó oldal a kezdő írók számára

2011. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Karcolatra regényt - amiből mindössze két oldal van meg - azért ne tölts, mert sem a kritikus, sem te, mint szerző nem fog profitálni belőle. Előbb fejezd be a művet, utána nyugodtan.
2011. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csniálj neki egy blogot. rengetegen csinálják a történetüknek---> látogass meg hasonló blogokat és kérd a véleményüket. nagyon egyszerű megcsinálni a blogot blogspot-on. ha csináltál oldalt szólj! szívesen elolvasnám
2011. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennyire előre rohannod. Írj! Élvezd az írást, tapasztalj és tanulj :) Aztán ráérsz.
2011. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!