Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok_ valami romantikus...

Tudtok_ valami romantikus könyvet ajánlani? Például most végeztem Sarah Dessen: Tökéletes című könyvével! Valami ilyesmire gondolok, olyan ami nektek is tetszett!

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit utoljára olvastam, és szerintem valamilyen szinten romantikus, az Jackie Collins-tól az Amerikai Sztár. Ez a könyv igazából az a 90-es évek legnagyobb szerelmi sikerkönyve volt, most is megállja a helyét. Bár a könyv elején és végén szól csak nyomatékosan erről a könyv, a közepén inkább a Hollywood-i csillogást, stb. mutatja be, de megéri elolvasni, nekem az egyik kedvencem:) 21/L
2011. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádom Danielle Steel könyveit, mert igazi romantika van benn :) Próbálkozz meg velük, tetszeni fognak!
2011. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vaszary János: Kaland a vörös hajú lánnyal

rohadtjó de tényleg 1 nap alatt el lehet olvasni vicces stb

2011. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

sarah dessen: figyelj rám!

hasonlóan nagyon jó könyv, de teljesen más könyv.érdemes elolvasni ;)

17/l

2011. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!