Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találom meg e-book formába...

Hol találom meg e-book formában Patrick Wells, Douglas Rushkoff- Ingyen betépni című künyvét? Ha nincs. Akkor írjon valaki róla röviden, hogy mégis mi ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne tudni hogyan kell ingyen betépni! Ez engem is érdekel :D Amúgy torrent oldalakon vagy google-t próbáltad már?:D
2011. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem probaltam. A konyv azon alapszik, hogy a drogok csak stimulaljak az agy azon tartomanyait amiket anelkul aktivalni lehet.


Pl. alvasmegvonas. Probald k, hogy nem alszol egy napot. Utana meg probalj faraszto szellemi munkat vegezni. Garantaltan behaluzol. Semmi kave, semmi.


En magamon ugy vettem eszre, hogy regen nagyon szerettem ebedutan kozvetlen szunyalni, ma meg mar nincs ra modom. Viszont a vercukrom ugyanugy hirtelen leesik es iszonyatosan elfaradok, mivel aludni nem aludhatok, ezert beulok a konyvtarba, mert oran biztos "meghalnek". Ott fogok egy ujsagot az hirtelen kiesik a kezembol, es ramtornek a kinzo mikro almok, amikor mp-ekre alszok el es egyre faradtam vagyok es kozben atitatodik a valosaggal es kesz a halucinalas. Volt hogy egy villamost lattam a szonyegen elhuzni, termeszetesen behunyt szemmel de csak egy pillanatra.

2011. ápr. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!