Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kérdésem Dan Brown: Az...

A kérdésem Dan Brown: Az Elveszett Jelkép című könyvéhez kapcsolódik. (? ) Lent:

Figyelt kérdés

1. kérdés: A videón, amit Malakh készített, azt írja a könyv, hogy Langdon látta a CIA igazgatóját. Na ez most ki? Sato lenne? Ő nem lehet, mert ő nem a CIA, hanem az OS igazgatója, ráadásul nő nem lehet a testvériség tagja. De ha nem ő, akkor Langdon honnan ismerte fel?


2. Ez a kérdés nagyon egyszerű. HONNAN AZ ISTENBŐL SZEREZTE MEG SATO A FELVÉTELT???


2011. ápr. 7. 17:57
 1/2 anonim válasza:

1. Az OS asszem az CIA része, az egyik osztálya. Hogy Sato hogy került be a testvériségbe, nem tudom, de talán összenőtt neki :) A szerző nem túl nőiesnek festi le :)


2. Szerintem ezt örök balladai homály fedi... talán Malakh számítógépén bukkantak rá. Szerintem ilyen van, pl az e-maileket is ellenőrzik bizonyos kulcsszavakra Amerikában.

2011. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.Én is ezen gondolkoztam, és amikor olvastam az adott részt, akkor (nyilván az író szándékának megfelelően) meg is döbbentem rendesen... amíg eszembe nem jutott, hogy baromság, nő nem lehet a tagja. Ez vagy valami félreértés, vagy egy rohadt nagy baki.


2. Ezt viszont nagyon szeretném megérteni, mert sehol nem találtam rá utalást. Dan Brown azért tehetett volna annyit, hogy leírja. És ez már túl nagy ahhoz, hogy baki lehessen, ekkora hibát csak nem követ el az író...

2011. ápr. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!