Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit csináljak a régi könyveimmel?

Mit csináljak a régi könyveimmel?

Figyelt kérdés
az álltalános iskolai könyveimmel nem tudom mit csináljak. a legtöbbje teljesen jo állapotban van. papirgyüjtére vagy szelektiv hulladékgyüjtő konténerbe sem nagyon szeretném dobni. az ismerősim közt nincsenek olyanok akiknek esetleg oda tudnám adni. ti mit tennétek?
2008. febr. 9. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fővárosban és egyes nagyobb városokban vannak olyan régiségkereskedők/ használtkönyves boltok, akik ezeket a könyveket átveszik. Nagyon sok ember keres ilyen használt könyveket, mert olcsóbban hozzá lehet jutni és teljesen használható állapotban vannak. Szerintem ilyen helyen megpróbálhatod.
2008. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a gond az hogy az iskolák sem mindig ugyan azt a tankönyvet használják. és ugye mindig változnak a könyvek tartalma. De azt ajánlom menj be a volt iskoládba és annak a tanárnak akit szerettél vagy a titkárnönek mond el, hogy nem akarod kidobni,´lehet a suli szivesen átveszi a szegény gyerekeknek.
2008. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel a sulikönyvtárnak, nekem is sok könyvem maradt ott. Vagy jó a könyvkereskedő is, ha pénzt is szeretnél kapni érte.
2008. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!