Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Thomas Brezina - Nyár, tesók,...

Thomas Brezina - Nyár, tesók, zűrzavar. Miről szól a könyv? Érdemes elolvasnom?

Figyelt kérdés

Thomas Brezina - nak jó könyvei vannak, olvastam párat, és szeretném megtudni, hogy mi a sztori a könyvben, miről szól, persze már mindenhol elolvastam a hátulján lévő szöveget, de az nem a tartalmát foglalja össze :(


EZT a részt: A szülőkkel nyaralni? Valószínűleg Ti is megtapasztaltátok már, hogy bizony nem mindig csupa móka és kacagás. Eleve bosszantó, hogy el kell viselni: a nyaraló társaság nem Amerikába repül, hanem majd valami helyi kempingben üdül. De hát nincs más választás: el kell fogadni, hogyan dönt az anyai-apai tanács. Tinkát és Lizit igazi sokk éri! Nem elég az indulási hercehurca, a zűrzavar egyre fokozódik. Föltűnik „a kiradírozott" ember, neki is van családja, ráadásul kiderül, hogy az ütődött Janó Tinka mostohabátyja... Kitör a vihar, a csatározás, s a két tini boszi úgy dönt, már megint nem segíthet más, csak a varázsolás...


De engem a valós sztori érdekelne, a végével


2011. ápr. 2. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Huhh, ez egy hosszú sorozat darabja, anno még olvastam belőle egy csomót, aztán kinőttem közben. Ha szereted Brezinát, akkor hajrá, sajnos nem emlékszem miről szólt, de szórakoztató, viszont, ha az első kötetet nem olvastad, azzal kezd, mert anélkül érthetetlen.
2011. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Arról szól a könyv,hogy a Schabnel-Meriebeer család nyaralni megy a Krumm-tóhoz,de ott találkoznak Gréta régi férjével,Tinka,Tivadar és Isti apjával.Van egy mostohafia,Janó,aki állandóan Tinkát bosszantja.Tinka apja olyan fiút szeretne Janóból faragni,mint a régi gyerekei,ezért elviszi Tinkát magukkal egy lerozzant vidéki házba,ahol a vakáció további részét töltik.Lizi elvarázsolja Tinkát,így az apja haza akraja küldeni a szemtelensége miatt,aztán a végén kibékülnek és heppi end lesz
2011. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!