Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok nekem olyan oldalakat,...

Sovcsik Krisztián kérdése:

Írnátok nekem olyan oldalakat, ahol kb.300 meglévő könyvemet felrakhatnám eladásra és ingyen?

Figyelt kérdés
Költözés miatt meg szeretnék szabadulni tőlük. Lehetőleg olyan honlapokat szeretnék, amik ingyenesek és nem ilyen vatera, tesz-vesz, e-bay szintűek, hanem tényleg könyvekkel foglalkozó oldalak.
2011. márc. 22. 12:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat és még egy dolog, lehetőleg olyanokat, amiken egyben fel tudom rakni mind a 300-t és nem kell egyesével felraknom.
2011. márc. 22. 12:21
 2/19 anonim ***** válasza:
Milyen könyvekről van szó? Mert engem érdekelne...
2011. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sokféle könyv, és sokféle állapotban, egy listát tudok csak küldeni és ha valamelyik érdekel róla, megírom milyen állapotban van és mennyiért adnám.
2011. márc. 22. 12:42
 4/19 anonim ***** válasza:

érdekel.

megköszönném ha küldenél egy listát

a kovacstina38@freemail.hu címre..

2011. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
vatera, moly.hu és ha lennél olyan kedves, nekem is küldhetnél egy listát a realgirl_92@hotmail.com-ra. Köszönöm:)
2011. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Van még egy ilyen is: www.eladomakonyvem.hu is, de bővebbet nem tudom, meg kéne nézned.

A www.zsibvasar.hu olyan mint a vatera, de ingyenes! Se termékfeltöltési díj, se jutalék nincs!

2011. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek, de a vatera fizetős, zsibvásáron fenn vannak, de a kutyának se kell, eladomakonvyem.hu-val az a baj, hogy egyesével kellene feltenni, a moly.hu-t pedig megnézem.
2011. márc. 22. 20:28
 8/19 anonim ***** válasza:
a molynál is egyeséve kell szerintem:S Én szoktam molyolni, és ott lehet olyat, hogy az adott könyvhzö kiírod, hogy eladó.
2011. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne, nem küldesz nekem is egy listát?

köszönöm

email: szalaibori@citromail.hu

2011. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

tegnap 13:01 vagyok

Köszönöm a listát,megkaptam..Most nézegetem át..

Azt vettem észre hogy nem írtál árakat? Mennyiért árulod a könyveidet??

2011. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!