Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megvan olyan valakinek a Hugh...

Sovcsik Krisztián kérdése:

Megvan olyan valakinek a Hugh Laurie által fémjelzett A balek című könyv, aki esetleg eladná, cserélné?

Figyelt kérdés
Már olvastam, de olyan jó volt, hogy jó lenne megszerezni a könyvet is otthonra. Viszont újonnan nem akarom megvenni csak ezért.
2011. márc. 21. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár,hogy nem szóltál előbb,mert nekem megvolt,de én nagyon pocsék könyvnek tartom..Imádok olvasni,több száz könyvem van a legtöbb könyvre amit olvastam vissza tudok emlékezni,de erre a könyvre nem,pedig végig olvastam..Mivel mint írtam pocséknak tartottam így kidobtam..Rossz könyveket nem tárolok...:)Ha előbb szóltál volna ingyen,ajándékba elküldtem volna neked..sajnálom,hogy nem így alakult..
2011. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy remek kis konyv, konnyed, humoros, kár, hogy neked (1. válaszoló) nem tetszett. Egyébként én is keresek egyet, nem magamnak, mert nekem van, hanem ajándékba, de egy konyvesben sem találtam, úgyhogy, ha a kérdezo már kapott egyet, akkor nálam is lehet jelentkezni :)
2011. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló. Ha bármilyen könyv nem tetszik vagy kidobnád, akkor mától szólj nekem és elmegyek érte:D
2011. márc. 21. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Rendben..Úgyse szeretek könyveket kidobni..Ha mégis eljönnél akkor úgy gyere hogy legalább 3 napra,mert Angliában lakom jelenleg..Legfeljebb megvárod míg haza megyek nyaralni,és akkor odaadom a könyveket :):)

2011. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent össze lehet hozni:D Vagy szólok haveromnak, ő is kint dolgozik és elszalad érte:D:D
2011. márc. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!