Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt olyan könyv, amit képtele...

Volt olyan könyv, amit képtelen voltál letenni, annyira olvasmányos volt? És, ha igen, melyik az?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Harry Potter, Narnia, csak ez ilyen laza dolgok :)

17/L

2011. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Masodik kotete A hercegno lanyai, csak nem tudtam linkelni, mert most nincs a bookline-on

[link]

[link]

[link]

[link]

Sara Harris & Barbara Mosallai Bell: Hercegasszony voltam Teheranban

Az utobbi fel evben ezeket vettem meg es olvastam el, egyik jobb, mint a masik, csak ajanlani tudom.

2011. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az utolsó válaszadónak: Ezek lebilincselő könyvek lehetnek a tartalmuk alapján. Illetve én is szeretem a megtörtént eseményeken alapuló könyveket. Jean Sasson-tól én is olvastam a fátyol mögött című könyvet, valóban letehetetlen volt.

2011. febr. 22. 20:52
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A. Dumas: Monte Cristo grófja ( már 1000x olvastam, de még mindig nagyon jó! Annyira tanulságos! A műveltségi szintedet minden téren fejleszti. )

A. Dumas: A háro testőr ( még egy kis Dumas...:) )

Tolkientől minden,

C.S. Lewis-tól minden,

Verne: Némó kapitány,

Conan-Doyle: A Sátán kutyája,

Agatha Christie: Egy marék rozs + Gyilkosság meghirdetve, Harry Potterből minden,

Eragonból minden, ööö... Inkább a nagy klasszkusokat szeretem, amik nem romantikusak annyira, és nem kötelező olvasmányok.

Ha könyvet szeretnél, akkor ajánlom CanadaHUN oldalt és a mek.oszk.hu-t. Mindkettő helyről lehet könyveket ingyen letölteni. :)

Én a helyedben a Monte Christo grófjával kezdeném. Hosszú, de annyira jó, hogy az már fáj.

[link]

2011. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Szabó Magda: Abigél és Szabó Magda általában

Bronte: Jane Eyre

Bronte: Üvöltő szelek

Jane Austen könyvek (némelyik már nekem egy kicsit unalmas, eröltetett, de a legtöbbet nagyon szeretem) pl. Büszkeség és balítélet

Elfújta a szél...

Knight: Légy hű magadhoz

de jó pár II.világháborús könyvet szeretek (Sziget a romok között, Egyszer, Anne Frank naplója, A csíkos pizsamás fiú, Sorstalanság. kisebbként: Számláld meg a csillagokat)

Wass Albert: A funtineli boszorkány

Sütő András drámák (többek között az Advent a Hargitán)

Arthur Miller drámák (Édes fiaim)


rengeteget írhatnék. nagyon szeretek olvasni. különböző témákban, különböző történeteket. :)

2011. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Anne rice: Vámpírkrónikák

Darren Shan: Rémségek cirkusza

J. K. Rowling: Harry Potter

Dumas: Monte Cristo grófja

Gaston Leorux: Az operaház fantomja

Moony Witcher: A hatodik hold leánya

... aszem ennyi

2011. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

szabó magda -Abigél

Holt költők társasága

Egy gésa emlékiratai

Harry Potter 7

2011. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Berényi Szilvia: Állj mellém!
2011. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!