Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Japán manga? Te szereted?

Japán manga? Te szereted?

Figyelt kérdés

Van egy könyvem aminek az első kiadott példánya van meg és érdekelne hogy tudja-e valaki hogy mikor jelenik meg a második kötet.

A címe: Vampire Knight

(alcíme) hino matsuri( ez az első kötet címe..)

Előre is köszönöm szépen a hozzáértők válaszát véleményét!


2011. febr. 3. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A fenti linken megtalálható a teljes manga angolul. Ha jól látom éppen a 13. kötetnél tart. Azt, hogy itthon magyarra fordított kiadást mikor adnak ki nem tudom, de aki mangát akar olvasni az tudjon angolul.

Hino Matsuri a manga szerzője.

2011. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul hamarosan megjelenik, vagy talán már meg is jelent. De Hino Matsuri valóban a szerző (és rajzoló). A második kötet megjelenését a kiadó fórumán érdeklődd meg! (amennyiben a magyar kiadásról van szó, reklámozás elkerülése végett nem írom ki a webcímet)

Bár, szerintem a következő kötet Mondoconra (május) ki fog jönni, ha nem hamarabb. Szoktak ilyen "adjunk-ki-tavassszal-egy-csomó-mindent-dolgot" tartani.

2011. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A neten fent van animébe a 26.részig

[link]


magyar feliratos, de talán jobb is, mint a magyar szinkron

2011. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Vampire Knight anime csak 13 részes. Van Vampire Knight Guilty ami szintén 13 részes. Így van 26 rész.
2011. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtam volna adni egy nagyon jó linket, amin rajta volt az összes megyarra fordított vampire knight, de sajnos beszűntették az oldalát. A második kötet jelenésében sajnos nem tudok segíteni, mert erre én is kíváncsi lennék. Talán úgy május körül jelenhet meg.
2011. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!