Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom letölteni "Nichol...

Honnan tudom letölteni "Nicholas Sparks - Az utolsó dal" című könyvet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Annak a címe a "leghosszabb út"

Az utolsó dal egy film amiben Miley Cyrus játszik. Bár a leghosszabb útból is készült film. Annak a címe: séta a múltba. Nem tudom hogy láttad e- de nézd meg mert nagyon jó.

A könyvet nemtudom hol tudod letölteni,de ved meg az alexandrában. tök olcsó.

2011. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
segíteni nem tudok, de az előző hülyeségeket ír. Az utolsó dal (The Last Song) eredetilreg könyv, amit megfilmesítettek. Az én könyvem 2900 Ft volt, ami szerintem azért nem "tök olcsó". Mindenesetre egy egyszerolvasós, szórakoztató, megható könyv.
2011. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az első tudom , hogy hülyeséget írt, de egy kis segítség neki: [link]


másodiknak meg köszönöm:) csak az a baj, hogy nem szeretném megvenni, mert tudom, hogy csak egyszer olvasnám el, és azt a számítógépen is megtudom valósítani, de érdekelne a könyv. Azért köszi :)

2011. febr. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!