Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Da Vinci Kód valós informáci...

A Da Vinci Kód valós információkat tartalmaz, vagy csak a képzelet szüleményei?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Valósakat és nem valósakat is tartalmaz.
2011. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Brown könyvek elején mindig tisztázva van, hogy mi a valós, ergo ami nem fiktív. Nézd meg.

Általában, hogy mond egy szervezetet vagy egy felfedezést, időpontot, akkor az mindig valós. De a Da-Vincit pont nem olvastam, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni.

2011. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Hát itt igazából csak egy fogalom van tisztázva, ami szerintem egy nagyon apró töredéke annak amiket ír a könyvben.
2011. jan. 13. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy könyv. Szórakoztatás céljára írta le a szerző. Én olvastam, nagyon tetszett szinte le sem tudtam tenni. Vannak benne fikciók nagyon sok- számomra- megdöbbentő információk. Pl: Test karos arány dolog, amit pontosan nem tudok leírni de ha elolvasok vagy rákeresel akkor csodálkozni fogsz! :-)
2011. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!