Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fontos! A. C. H. Smith 'Labyri...

Fontos! A. C. H. Smith 'Labyrinth' (Labirintus/Fantasztikus labirintus) című regényét honnan lehet letölteni? Belinkelnétek? Nagyon kéne!

Figyelt kérdés

A Fantasztikus labirintus című filmet nemrég láttam az interneten, és nagyon tetszett. Amikor láttam, hogy regény is van belőle, nagyon szerettem volna elolvasni, de Wikipédia szerint nem nyomtatják, az Interneten érhető el... Pontosan hol? Linket küldenétek? Esetleg akinek megvan, el tudná küldeni e-mailben? Kalózfordítás is jó, csak meg legyen! Köszönöm szépen előre is!

15 éves lány


2011. jan. 3. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mielőtt beleéled magad, ez a regény csak angolul elérhető, magyar kiadásról nem tudok. De itt van:


[link]

vagy

[link]


Az első link a wiki oldalon is megtalálható (9. aljegyzet)... ;D

2011. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!