Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez miért van? Veletek is...

Ez miért van? Veletek is előfordul? :S

Figyelt kérdés

Ha olvasok egy, olyan könyvet, regényt, sorozatot, ami nagyon tetszik, a befejezés után mindig depressziós leszek. Például, ha egy régi könyvről van szó, akkor azért, hogy: "Jaj de régen írták már, milyen régi történet"

De sokszor fog el ez a különös érzés, ha sajnálom a szereplőket.

Szerintem nagyon beleélem magam ezekbe a könyvekbe. S::S


2010. dec. 21. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez csak azt bizonyítja, hogy mély érzésű vagy :) Én egy-egy könyv után hetekig azzal álmodok például...vagy egyszer, mikor egy könyvsorozat egyik részének rossz vége lett, napokig rossz kedvem volt, akárhányszor eszembe jutott. Ez nem feltétlen rossz dolog,(csak meg kell tanulni együtt élni vele) mert így legalább bele tudod élni magad a dolgokba, és ezt kamatoztathatod művészetben is. Szeretsz rajzolni vagy zenélni/énekelni? Például ott szerintem ez fontos tulajdonság :) Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült, de kicsit megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül ^^.
2010. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, mert én is valami ilyesmit érzek, ha egy könyvnek vagy könyvsorozatnak rossz vége van... csak én még azt is hozzátennem, hogy én még utána gyakran töröm rajta a fejem, hogy hogy lehetett volna jó a vége, sőt ha zenét hallgatok, el is képzelem a jelenetet, amint jó fordulatot vesz a vége... kicsit furi vagyok:) amúgy ez így érthető amit leírtam?:)
2010. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek. Örülök, hogy Ti is hasonlóan érzitek át ezeket a dolgokat.


1.-nek : Írni szoktam:D Talán az az egyetlen amiben, kitudom fejezni művészetemet:D Hogy is mondják? "Bothangú&botkezű" vagyok:'D

2010. dec. 22. 16:17
 4/11 A kérdező kommentje:
ki tudom*
2010. dec. 22. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is van amikor így vagyok például ha egy olyan könyvet olvasok, ami tetszik. Mikor befejezem olyan érzésem van, hogy most mi lesz? Nem fogok velük tovább élni abba a világba...pár napig gondolkodok még rajta meg volt amikor már álmodtam is 1 könyv történetéről de utánna már nem annyira
2010. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Snowpehely ***** válasza:

En is gyakran igy vagyok, neha a szereploket sajnalom, neha meg magamat. :) Mert mikor peldaul egy tokeletes fiurol, kapcsolatrol olvasok, mindig (a vegen) eszembe jut, hogy EZ CSAK KONYV, es ilyen SOHA nem tortenik meg a valosagban...:'(


Nagyon beleelem magam.Mikor egy jo konyvet befejezek, napokig gondolkodom rajta, tobbszor visszaolvasom, keresven azt az elmenyt, amit eloszori olvasaskor ereztem. Mikor mar nem talalom, nyugtalannak erzem magam. Mikor reggel felebredek, ez az elso gondolatom. Majd eldontom, hogy ennel jobb konyv nincs. Aztan olvasok egy meg jobbat...stb, stb,stb...


Szoval nyugi, nem vagy egyedul.:)

2010. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2010. dec. 22. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen. Pl. amikor befejeztem a Harry Potter 7-et.

Neked melyik könyvek olvavsása után volt ez?

2010. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A Katedrális 1.-2.; Hp7; Darren Shan vámpír sorozat; Bartimaeus trilógia :D
2010. dec. 23. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Darren Shan démonsorozatát olvastad már?
2010. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!