Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyv jó 14 éveseknek?

Melyik könyv jó 14 éveseknek?

Figyelt kérdés
Ajándékba akarok venni egyik ismerősömnek és a múltkor szét is néztem a könyvespolcán, Bad Girl, Hot girl, Beach girl, Neveletlen hercegnő naplója meg még pár hasonló könyv volt.Valami hasonlót tudtok ajánlani?
2009. jan. 16. 17:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert az lenézés, hogy a korához illő könyveket írunk?

Szerinted egy 14 éves mennyit ért meg és mennyi foglalkoztatja a fizika kultúrtörténetéből?

2009. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen Jaqueline Wilson regényeit imádtam, Komisz lányok, Kettős játszma stb.
2009. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Srapnel ***** válasza:
70%
De most komolyan. Amit nem ért meg, azt majd leteszi. Egy 14 éves már nem csecsemő, majd eldönti, hogy mi érdekli, meg mi nem, de mondom, elnézést, törölném a bejegyzéseimet, ha lehetne.
2009. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

twilightot (alkonyatot) ajánlom én is :) az most nagyon jó könyvnek számít és az ismerősi körben már kiolvasta 40 éves is és 13 is..és mindkettő egy hét alatt :) meg persze én is :) (18 vagyok) meg ami nekem tetszett régen, kb 13-14 lehettem az a Stanley a szerencse fia. Bár ha mondjuk ilyen bad girl-öket olvas akkor inkább..hm..nézegettem neten, nézz utánuk ezeknek :) :

Libba Bray: Rettentő gyönyörűség

Meg Cabot könyből kb bármi..

Mary-Kate, Ashley Olsen: 16 leszek

Dietlof Reiche: Freddy - Egy hörcsög kalandos élete

Bianca Pitzorno: Tiniálom - Nyári különkiadás


remélem sikerült tippeket adni :)

2009. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 vagyok és ezeket olvastam utoljára:

Bad girl 1-6.

Hot girl 1-2.

Beach girl 1-3.

Battle royale (ezt nem bztos hogy a kezébe adnád :D)

Heather Wells 1-3. (ez egy tiniknek való krimi, nagyonjó!

Plusz az összes többi Meg Cabot könyv

thomas Brezina könyvei inkáb kisebbeknek valók szerintem!

Biff evangéliuma, A leghülyébb angyal, Mocskos meló (ezek is állati jók, meg úgy minden amit ezeknek az írója írt :D)

most ezek jutottak eszembe, de ezek olyanok amiket én is szívesen elolvasnék akár többször is! :D

2009. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
jacqueline wilson is gyerekregényeket ír! azt szerinte nem értékelné, ha ezek a könyvek vannak a polcán D Vedd meg neki a Parfümöt, én is azt olvasom (16 vagyok :D)
2009. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Manapság már akkora a választék :D , szerintem biztosan egy könyvutalványnak örülne a legjobban. Már 500 Ft-tól lehet venni és hidd el neked is könnyebb lesz így, hogy nem kell kiválasztanod. Remélem segítettem :)
2009. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én 14 éves voltam megkaptam Jacqueline Wilson- Szerelmes lányok c. könyvét... Istenem hányszor kiolvastam!! Szerintem neki is nagyon tetszene!!

Louis Sachar könyvei is nagyon jók pl.: Stanley, a szerencse fia!! :)

2009. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
C.T.P. Trió - A mestertolvaj hagyatéka
2009. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
91%

klikk 1-2-3-4

én olwastam öket w 20szor is.. (: Alkonyat, New Moon, olsan ikrek: 16 leszek, bad girl..

am 14 wagyok

2009. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!