Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc könyveid? Miértek is...

Kedvenc könyveid? Miértek is érdekelnek!

Figyelt kérdés
26/N
2010. nov. 24. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok kedvenc könyvem van

-Stepheng King könyvei (izgalmas horror)

-Agatha Christie Könyvei (a világ legjobb krimi írónője)

- Vavyan Fable könyvei ( tetszik a stílusa,humora)

-Leslie L.Lawrence könyvei ( neki is a stílusa tetszk)

- Vannak külön 1-1 könyvek amikért oda vagyok

-Maurice Duron: Elátkozott királyok (nagyon jó történelmi regény.)

-Robert Merle: Malevil: (az egyik legjobb könyv ahol piszok jól le van írva az atomháború utáni élet)

- Sue Townsend :Adrian Mole titkos naplói( nagyon jókat nevetek rajta,és annyira jó,hogy nem tudom letenni)

- Szilvási Lajos: Egymás szemében ( Két lakótelepi fiatal gyönyörű szerelméről szól.Talán azért fogott meg,mert én is "betondzsungelben" nőttem fel)

- Szabó Magda: Abigél (jó olvasni,hogy végül is régen milyen volt az élet)

Nagyjából most csak ennyi jutott eszembe..

38/N

2010. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fúúú, rengeteg van. Egyik frissebb kedvenc: Tokaji Zsolt - Hova mennek a kacsák. Teljesen nyíltan, tabuk nélkül ír, és nagyon szerethető karaktereket teremt. Különleges könyv.


Na meg Vavyan Fable. =] Nagyon szeretem a könyveit, a stílusát.


Első válaszoló, neked tényleg tetszett Adrian Mole titkos naplója? Engem valahogy nem győzött meg, idegölően naiv a srác.

A régi Angliáról viszont jólesett olvasni.


Hmmm... Jó még Clive Barker - Az öröklét tolvaja is.


Na és persze a Galaxis Útikalauz stopposoknak, Douglas Adams-től! Hatalmas. =D

15/L

2010. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 16:24

első vagyok..Tetszett az Adrian Mole titkos naplója,mert voltak részek ahol szakadtam a röhögéstől.

PL:

Amikor szípúzni kezd ragasztóval,és a végén a kórházban köt ki,mert a nagy orrára ráragadt a zacskó..

vagy amikor elmennek osztály kirándulásra..vagy amikor az öreghez megy segíteni,és az öreg olyan amilyen(ahogy felvilágosítja a férfiasságról) vagy amikor feketére festi a szobáját,mert idegesíti a tapéta bohóc,de hiába festi át,még mindig látja őket...meg a pattanásaival okozott galibák..

Nem beszélve az bolond apjáról,és a még bolondabb anyjáról...Szerintem igazi jó kis könyv..

2010. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még valamit..nem tudom hogy értetted a "régi Angliát" mert nem olyan régi korban játszódik ez.a 80-90 évek Angliájáról van szó..
2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az osztálykirándulás tényleg hatalmas. =D


Nekem 80-as, 90-es Angliája is régi. :) Hiszen se mobil, se számítógép, a nők nem igazán dolgozhattak...

2010. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Darren Shan összes könyve! Nagyon jók! Eddig 23 kötete jelent meg Magyarországon, a kedvenc íróm! Vámpír sorozat:12 kötet, Démon sorozat: 10 kötet, és most jelent meg A Város trilógia első része a Holtak Vonulása című kötete! Ajánlom figyelmedbe, és ez nem ilyen Twilight szerű csöpögős tinivámpír szerűség.
2010. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lisa See: Hóvirág és a titkos legyező

Josi Picoult: 19 perc

2010. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gerald Durrell: Családom és egyéb állatfajták

Petrovácz István: Nevelem a családom

Jonathan Stroud: Bartimaeus trilógia

Celia Rees: Bűbéjos Mary

Neil Gaiman: Coraline

Margaret Weis-Tracy Hickman: Dragonlance Krónikák

Fehér Klára: Bezzeg az én időmben

J. K. Rowling: Harry Potter és a Főnix Rendje


24/l

2010. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hű! Köszönöm! :) Egy jó párat most be fogok szerezni, ezek közül! Köszi! Köszi!

És további jó olvasást! ;)

2010. nov. 25. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Neil Gaiman könyveit imádom, a kedvencem talán a Tükör és füst novellás kötet. Miért? Mert nagyon szeretem a világokat amiket teremt, mert nincsenek teljesen elrugaszkodva a földtől, lásd a Sosehol Lenti Londonját és mert szerintem nagyon szépen mesél.
2010. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!