Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Vámpírnapl...

Mi a véleményetek a Vámpírnaplók első részélőr?

Figyelt kérdés
persze könyvben
2010. nov. 12. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Unalmas szar... :( Jobbra számítottam.
2010. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A filmhez képest olyan szinten olvashatatlan mocsok, hogy a hatvanadik oldalig bírtam...
2010. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azért kezdtem el a könyveket, hogy mire kijön a film, felkészülten ülhessek oda elé, és legyen összevetési alapom, ami alapján beleköthetek a filmbe. Aztán elmentem táborozni, és mire hazajöttem, már a harmadik résznek is vége volt, úgyhogy nem is néztem azóta sem a filmet.


Így viszont szerintem nem rossz a könyv. Pontosabban szólva nekem tetszik. Nem voltak elvárásaim, sem elképzeléseim, nekem Elena szőke, Bonnie vörös, Meredith meg fekete hajú. Én így szeretem. Kedvelem Bonnie-t, Elenát, Meredith-t,Stefant és Damont, Alaricet, és tetszett a leírás is. Jól ír az írónő. Érzékletesen és szépen. A szereplői is szerethetőek.


Ez van. Elvárások nélkül kell olvasni. :)

2010. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát a sorozat fényévekkel felülmúlja a könyvet... Elena a szőke cicababa... meg h nincs benne Jeremy -.- Meg az egyesszám harmadik személy... magyarul nemtudok rá szót agy angolull: so awful and terrible :D
2010. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!