Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe ennek a könyvnek?...

Mi a címe ennek a könyvnek? (A cselekményt lentebb.)

Figyelt kérdés

Régen olvastam egy könyvet, aminek nem jut eszembe a címe. Romantikus és misztikus volt. Nehezen emlékszem a cselekményre, de egy csapat fiatalról szólt, a főszereplő lány szemszögéből volt írva. Egyikük meghalt. Egy házban rekedtek és rá kell jönniük hogy hogyan halt meg, ki ölte meg. Talán időbe visszautazós részek is vannak. (?) Aki meghalt, valamilyen elhagyatott vízgyűjtőbe esett bele, és a végén kiderül, hogy a főszereplő ölte meg (véletlenül?).


Köszönöm ha tudtok segíteni!



ma 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Örök ébredés? Még nem olvastam, úgyhogy a végét nem tudom (ennyire durva spoilert nem érdemes kiírni legközelebb :'D), de az időutazás meg a valaki meghalt rész stimmel.
ma 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!