Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kindle vagy Pocketbook ebook...

Kindle vagy Pocketbook ebook olvasót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Gondolkozom egy ebook vásárláson,70 ezer körül szánnék rá.

Kindle szimpatikusabbnak tűnik, viszont főleg epub könyveim vannak, tudom hogy konvertálható kindle formátumaira, de meg is tartja a szöveg, oldalak tagolását?



tegnap 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kindle is kezeli az epubot kb. két éve, amennyiben felhőn keresztül küldöd rá.

Kábelesen mobi, emailben/felhőben epub a támogatott formátum jelenleg.

Egyébként Calibre programmal néhány kattintással konvertálható minden. Ha pdf-ből csinálsz epubot/mobit, ott lehetnek problémák, de ekönyves formátumok közt gond nélkül konvertál. :)


Én Kindle-párti vagyok, paperwhite 5-öst ajánlom ilyen árkategóriában.

tegnap 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak Pocketbookom volt eddig, én azt szeretem, mert mindent megeszik, de tényleg nem nagy cucc a konvertálás, ráadásul ha send to kindle-vel küldéskor beírod a tárgymezőbe hogy convert akkor átkonvertálja magának
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Kindle Paperwhite 4em/10th genem van (2018 as modell) 1 éve vettem ha jól emlékszeem 42 ezerért. Tökéletesen működik, imádom.


Én szinte csak epubban rakok rá könyveket, tökéletes a tagolás akárhogy állítom a betűméretet, szóval ilyen szempontból biztos nem lenne baj a Kindellel.

Én erről az oldalról rendeltem, olcscóbban találtam itt mint máshol és teljesen megbízhatóak, azóta már több ismerősöm is rendelte innen, és nekem is ismerős ajánlotta:

[link]

tegnap 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább Kindle, a Pocketbook átlagosan 2-3 év alatt tönkremegy.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!