Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikorra várható Patrick...

Mikorra várható Patrick Rothfuss: A királygyilkos krónikája trilógia befejező része?

Figyelt kérdés

szept. 13. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudja senki, mert az író nem hajlandó dolgozni.

Mindig van valami kifogás, mert nem tudja hogy fejezze be. Ne számíts rá, hogy valaha elkészül, én elengedtem.

szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy 10 éve elengedtem.


Ugyan az van vele mint G. R. R. Martinnal meg a Trónok Harcával. Szeritnem sosem lesz kész vele.

szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

mostanában már nálam az is szempont könyv sorozat kezdésnél, hogy megnézem milyen időszakonként jönnek ki könyvek, ha nagy a gap kettő között akkor el se kezdem


szomorú hogy néhány író abba hagyja vagy nagyon lassan adja ki a könyveket, értem én hogy munka van benne, de tök sok olyan könyv sorozatot tudok mondani amik baromi jók, és még is évente adják ki a részeket


Trónok harcánál voltam így, a tv sorozatot láttam csak, utolsó évadán kívül tetszett, és pont ezért akartam elkezdeni a könyvet, aztán láttam hogy mivan a várva várt résszel belőle, hát kösz nem, lehet addigra túl se éli az író


Patrick Rothfuss könyvvel ugyan így kb, első könyvet olvastam amikor még csak az volt, aztán már a második könyvre is sok év telt el mire kiadta, hát már a másodikat se kezdtem el amíg rendes nincs vége

szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!