Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Más stílus, más téma. Mi a...

Anikay kérdése:

Más stílus, más téma. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az előzmény



31 éves lettem én ........

Na nem mintha ezt valami világrengető katasztrófaként élném meg, sőt ...

Leginkább soha nem is foglalkoztatott az idő múlása, ill. mégis, csak egyszer, míg 18 nem lettem, na azt nem kellett volna siettetni.

Állandó önmegvalósítási kényszeremtől vezérelve, kezdtem papírra vetni ezeket a sorokat, lesz, ami lesz alapon. Általában a döntéseim is átgondoltan, de hirtelen történnek, és nem panaszkodhatom a végeredményre.

Na jó, azért kudarc és becsületes pofára esés is volt ... van benne vastagon !


Na szóval, ha most egy hatalmas leltárt csinálnék az életemben, akkor a mérleg így nézne ki :


Egy db volt férj – hát igen, vannak dolgok az életben amelyek első nekifutásra nem sikerülnek. ( Ez is a fent említett „nem minden fenékig tejfel“ címszó alá szuszakolható.)

Persze megint csak kérdés, hogy mennyire értékelhető kudarcnak az amiből egy mindenre elszánt, talpraesett gyermek születik.

Tehát az életem leltárjának következő eleme :

Egy db gyermek, 10 éves, erősen kamaszkorra utaló jelekkel megtűzdelve, amitől már most hullik a hajam. Úristen, mi lesz később ???

Bele sem merek gondolni.


Egy db Férfi – így nagy F – fel, mert ami nem sikerült elsőre, az második nekifutásra felülmúlta minden várakozásomat.

Esik szó még Emberemről, szintén kizárólag nagy E – vel .


És ehhez a leltárhoz jönnek még a szülők nagyszülők, testvérek, apraja, nagyja, kutya meg a macska.


Dolgozom, vagyis dolgozó nő vagyok, a mai világban nincs is ebben semmi fura. De én ezt több fázisban kivitelezem.


Elsősorban dolgozom egy autóservisben, alkatrészek után kutatok kedves – és kevésbé kedves vevőim számára.

Érdekes, változatos munka, bár az ember mindig rájön, hogy egyre érdekesebb jellemű emberek szaladoznak amúgy is megbolydult földgolyónkon.


Másodsorban műkörömépítek vendégeimnek, akik szinte a barátaim, tehát munka közben cseverészés – amibe néha becsatlakozik Emberem is – úgyhogy hamar telik az idő, készül a köröm, szépül a vendég.


Harmadsorban pedig Emberemmel magánvállalkozunk, műkörmös alapanyagokban utazunk.

Van webshopunk, mert az ma annyira trendi, meg hát olcsóbb, mint bérelni egy üzlethelységet és kínlódni egy állandóan elégedetlen alkalmazottal.


Emelett főzök, mosok, takarítok, gyereket nevelek, taxis is vagyok, főleg gyermekem a megrendelő, akit állandóan el kell juttatni A pontból B pontba buli, gitáróra vagy más fontos társadalmi esemény ürügyén.


2010. nov. 3. 12:45
 1/2 anonim válasza:
Ez már olyan Bridget Jones-os stílus :-). A másik nekem jobban tetszik, az nyilván igényesebb, viszont amit magadról (életedről) írtál, az érdekes , ha jól meg van írva, biztosan elolvasnám!
2010. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Aranyos! Na és az sem semmi mennyi minden belefér egy napodba! :)
2010. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!