Szeretném eladni a könyveimet (kb. 200 kötet), leginkább pszichológiai témájúak. Melyik cég vásárolná fel ezeket korrekt áron?
Figyelt kérdés
2024. aug. 6. 13:08
1/3 anonim 



válasza:





Korrekt áron max (szinte) egyenként magánemberek.
Az antikváriumok meg ilyenek már csak azért sem fognak olyan árat adni értük, amennyiért ők eladják, mert valamiből élni is kell.
2/3 anonim 



válasza:





Ha felteszed Vintedre és adsz egy felhasználónevet szívesen megnézném mik vannak 😊
3/3 anonim 



válasza:





Először írt e-mailt pár antikváriumnak a listával, egy részét beveszik egy másik részét nem. A többit eladhatod egyesével jófogáson vagy vaterán vagy facebookon keresel pszichológus hallgatói csoportokat. Ha idegesít mint kacat akkor kijelölsz egy időpontot, amíg árulod, aztán kidobod.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!