Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem lehet véletlen beállítani...

Nem lehet véletlen beállítani a wattpadon, hogy csak számomra érdekesnek tűnő könyveket jelezzen ki, ha folytatást szeretnék?

Figyelt kérdés
Igazából engem az zavar, hogy rengeteg számomra értékelhetetlen könyvbe bele olvasok, hogy megtaláljam a jókat. Ezzel pedig ezeket a könyveket a wattpad készpénznek veszi, hogy érdekel a folytatása. Nincs esetleg olyan szűrő ahol csak a kedvenc könyveimet jelzi ki ha kitették az új részt?

júl. 29. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Értesítések közt csak azok a könyvekről kapsz értesítést, amit betettél a könyvtáradba. Valószínűleg te az összes eddig olvasott sztorit betetted a könyvtárba és ezért kapsz értesítést. Ha kiszeded onnét őket, akkor nem kapsz azokról majd.
júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohhh értem, ez igaz lehet, mert automatikusan beteszi a wattpad a láttamozott könyvtáromba.
júl. 29. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem automatikusan történik. Mikor kilépsz a könyvből rákérdez, hogy be akarod-e rakni a könyvtáradba. Ha igenre kattintasz, akkor beteszi és menti (az esetek többségében), hogy hol tartottál. Viszont ha nemre, akkor nem teszi be.
júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (Igaz, csak én vagyok ennyire figyelmetlen). 😅
júl. 29. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!