Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » (Harry Potter) Amikor Tom...

(Harry Potter) Amikor Tom Denem 11 éves lett, miért nem avatták be az árvaház dolgozóit a varázsvilágba? Ki volt a gyámja? Pl ki írta alá Roxmortsba az engedélyt?

Figyelt kérdés
Oda ment vissza Tom Denem nyaranként, tehát ők felelte Tom Denemért. De mégis azt se tudták, hova megy meg a Roxmortsb se írták alá az engedélyt. Akkor ha ők feleltek érte, akkor miért nem lettek beavatva? Vagy ki volt a gyámja?
júl. 9. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

No erre én is kíváncsi lennék.

Még nem olvastam erről sehol semmit.

júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az intézmény igazgatója lehetett ez a személy, vagy a minisztériumból rendeltek ki valakit hozzá, aki ilyenekkel foglalkozott.
júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tom Denem szerintem már 13 évesen is lehetett annyira gátlástalan, hogy lement Roxmortsba bármiféle engedély nélkül.

Az árvaházban meg annyi baj lehetett Tommal, hogy örültek neki, ha megszabadultak tőle 10 hónapra. Szerintem nem érdekelt senkit, hogy hol van a gyerek.

júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A félvér hercegben egy emlékben Dumbledore elment az igazgatónőhöz. Ha jól emlékszem ott elővette a pálcáját.

Szóval szerintem ő be volt avatva, ha nem is volt részletesen kifejtve a könyvben.

júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!