Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mennyire jó Erin...

Szerintetek mennyire jó Erin Watt: Papír Hercegnő? Érdemes elolvasni? Akár az egész Royal sorozatot?

Figyelt kérdés
Légyszi csak olyan válaszoljon aki tényleg elolvasta a könyvet. Előre is köszönöm a válaszokat.

júl. 7. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
Egyértelműen
Soha
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, hogy a 3. részig jutottam. Nekem ilyen egyszer olvasható sztori.
júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek azt mondom, hogy talán még az első 3 könyvet érdemes elolvasni, ha nagyon érdekel a sztori és szereted ezt a trope-ot. A 3,5-ös kötetet akkor érdemes csak, ha megszeretted Giedont és Samanthát az előző kötetekben. És az utolsó kettő könyv, ami Easton sztorija úgy kuka, ahogy van. (Szerintem, és bocsánat, ha valaki azt is szerette) Azt vártam a legjobban, mert ő lett a kedvenc karakterem, és nagy csalódás volt számomra, de sokkal inkább az utolsó könyv, de a 4. se kedvenc, sőt...
júl. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!