Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon ha frissítek egy...

Wattpadon ha frissítek egy fejezetet, az megjelenik az értesítéseknél?

Figyelt kérdés

Aki már tapasztaltabb wattpadon:

Ha egy irományomban találok pl egy helyesírási hibát és kijavítom, de úgy hogy előtte a fejezet már posztolva lett, akkor az értesítéseknél, aki olvassa, annál meg fog jelenni, hogy frissítettem a sztorit? Mert nálam egyszer egy ilyen eset után, hogy javítottam rajta valamit, akkor megjelent az értesítéseknél E/3-ban, hogy frissítettem az irományomat, úgy, mintha nem is én írtam volna, hanem csak egy olvasó lennék. Tehát nem csak egy visszaigazolás volt, hogy sikeresen kijavítottam. (És úgy jelent meg az értesítésekben, mintha egy új fejezetet posztoltam volna, közben pedig már korábban egyszer kiraktam azt a fejezetet)



júl. 3. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha frissíted/szerkeszted, vagyis nem szeded vissza draftba, akkor nem kapnak értesítést az olvasók.

Ha visszaszeded draftba (unpublish) az adott fejezetet, és újra kirakod, akkor kapnak értesítést róla.

Bár tapasztalat alapján néha még akkor se küld a wattpad értesítést az olvasóknak, amikor egy új fejezetet töltök fel. XD

Viszont ha módosítasz egy bekezdést, ami alatt volt komment, akkor a komment eltűnik a bekezdés alól. Vagyis megmarad simán/látható csak nem a bekezdés alatt. És azért kapsz értesítést, hogy frissítetted a sztoritad, mert könyvtáradban van a sztorid.

júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ. Akkor megnyugodtam.
júl. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!