Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek miről írjak...

Szerintetek miről írjak regényt, egy lovaglányról aki fiúnak öltözik vagy egy harcosról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
13 vagyok és lány, és mindenképpen lányról írnák
2010. okt. 23. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor legyen a lovaglány
2010. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
okés, énis így gondoltam :-) szerinted rakjam majd fel egy oldalra?
2010. okt. 23. 16:56
 5/11 A kérdező kommentje:

ja és itt egy kis részlet:

(a névben még nem vagyok biztos)


A hegyekbe indulta túrázni, mint minden vasárnap, de a Serena megkérte nevelőjét, hogy hadd pihenjen egy kicsit, s majd úgyis utoléri őket, hiszen az egész birtokon az övé a leggyorsabb ló. Még ha Raoulnak gyanús is volta dolog -hiszen Genna sosem volt fáradékony lovon, s még a legnehezebb talajon is minden erőlködés nélkül is végig bírta vezetni lovát – nem szólt egy szót sem, bár elméje legmélyében tudta, hogy a lány valamii ostobaságra készül, inkább arra az énjére hallgatott aki azt mondta: biztos kifáradt, a tegnapi partin, amit apja rendezett, hogy bemutassa új feleségét.

De a lány nem ment utánuk, inkább a Port Rianba indult, hogy teljesítse vágyát, s lovag legyen. A király szolgálatába akart állni, kalandokba keveredni, s hogy tudják hogy ki ő, s hogy mekkora harcos. De azt is tudta, hogy még soha ne, volt női harcos. Lehetett volna, de nem bírta a kiképzést, s meghalt.

Ő viszont biztosra vette, hogy van olyan jó mint a fiúk, sőt jobb is, s legszívesebben fellázadna, amiért azt hiszik hogy nők gyengék. De azonban itt nemcsak erről volt szó.

Anyját egy tolvajokból álla csapat ölte meg, mikor férjével egy találkozóra mentek, s míg a férfi a megbeszélésen ült, addig Lady Bolianne szolgálójával, s egyben barátnőjével elment a vásárba, ahol aztán megtörtént a tragédia. Senki sem tudja, hogyan, vagy hogy ki tette, de Serena megesküdött rá, hogy ő védelmezni fogja az embereket, s megtalálja anyja gyilkosát.

2010. okt. 23. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
nem szeretnelek letorni, de a "lany aki lovag szeretne lenni, s ezert fiunak oltozik" tema mar elegge unalmas, elcsepelt...valami kreativabb dolog nem jut eszedbe? szoval, ugy ertem, valamivel feldobhatnad. Amygy a harcost semmikeppen nem valasztanam.(De jol irsz, csak szerintem mas temat kellene valassz)
2010. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
van ötleted más? amúgy tudom, de azért nem sok ilyen sztori van, és ha ötletes belülről, akkor lehet jó. Nézzük pl ezt a vámpírmániát. Sok van belőle, de mindegyik író tud valmai újat is felmutatni Am én nem ismerek tulságosan sok lánylovagról szóló könyvet egy sorozatot tudok, és ennyi de azér tköszi!
2010. okt. 23. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, talan igazad van.Lenyeg, hogy hogyan van megirvan. Ugyhogy sok sikert hozza :)
2010. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi! És miylen lett amit eddig írtam? ( egyszer az van odaírva hogy Genna, azt felejtsétek el, csakelfelejtettem átírni mert az volt az első név :-) )
2010. okt. 24. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez nagyon "Nőstényoroszlán éneke elcsépelve" szagú. Több egyediséget! Előbb találd ki a sztoridat, de legalábbis a kulcsjeleneteket, aztán írd meg. Jól írsz, de sokan írnak jól, legfeljebb rossz sztorit. Amúgy én is 13-ként kezdtem egy olyan novellával, amihez már 52 részt hozzáírtam, mert, mivel a történet csak az enyém, nem untam meg.

Ó, és egy kérdés! - Animés vagy?

2010. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!