Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon szeretek olvasni, de...

Nagyon szeretek olvasni, de az elmúlt időszakban alig talàltam egy jó könyvet is. Esetleg valaki ajànlana egy tinikhez szóló csajos, izgalmas könyvet? 16/L

Figyelt kérdés
Leginkàbb a való èletről pl. a gimis mindennapokról szeretek olvasni, olyan könyveket amikben kevesebb a fikció, a kaland, kitalàció. Inkàbb ami egy tiniről szól ès mondjuk a gimis bènàzàsait, első szerelmet meg ilyeneket ìrnak benne. A leiner lauràs könyveket, az Ellenpontok sorozatot ès a Kosàrsulit is olvastam màr. Milyen ilyen tìpusú könyvek vannak mèg amik jók is?

#könyv #Gimiről szóló könyvek #Tini lànyoknak
2023. jún. 3. 10:07
1 2
 1/11 TR75 ***** válasza:
51%

Szilvási Lajos - Egymás szemében

Nem mai darab ('75-ben játszódik), de szerintem pontosan jó korban vagy hozzá. Ha lehántjuk róla az eltelt majd' 50 évet, akkor szerintem ma is teljesen jó olvasmány. Még felnőtt fejjel is.

2023. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neveletlen hercegnő naplója

Kalapos Éva: D.A.C. sorozat

2023. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hűvösvölgyi suli?
2023. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Thury Zsuzsa Tűzpiros üveggömb


A regény egyik főhőse egy édes, kicsi lány, akit elszakít szüleitől a történelem, de mindenki szeretettel veszi körül.

A másik Kabai Erzsébet, csaknem felnőtt nő. Ellentmondásos egyéniség. Saját és társai egyhangú, csaknem szürke életét gyakran pezsdíti fel különc magatartásával. Tüskés modora részben felvett póz, részben hányatott sorsának következménye.

Amióta az eszét tudja, árva, nincsenek rokonai, nincs otthona. Mégis újra és újra elfogja a gyötrő érzés, hogy volt időszak, amikor ő boldog volt és szerették.

Hol? Mikor? Arra nem emlékszik.


https://www.youtube.com/watch?v=uKJnSTpMcWQ

2023. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem pont gimiben játszódik, de gimisek a szereplők, Erdős Zsuzsanna: Légből kapott szerelem és Engem válassz!
2023. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindenktől az ajànlàsokat! El fogom olvasni mindet. Esetleg ha mèg valaki tud ajànlani könyvet, nyugodtan ìrjon!
2023. jún. 6. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy nem ilyen témában kellene olvasnod, hanem kicsit komolyabbra váltani - nem klasszikusra gondolok, de a szórakoztató irodalmon belül is van, ami már nem a tipik LL könyv.


Egy időben pl szerettem ezt a témát, aztán "kinőttem", és nem is olvasok azóta ilyet mert a legtöbb amúgy annyira egysíkú.

2023. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha gimis téma és kicsit komolyabb, akkor Sarah Dessen: Egy felejthetetlen év (neki egyébként több regénye is van, szerintem ez a legjobb).
2023. jún. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ikerpár titkos naplója, Abigél
2023. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Papp Dóra: Tükörlelkek

(a sulis mindennapokról)

2023. jún. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!