Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az afrikai szeretők c. könyvne...

Az afrikai szeretők c. könyvnek tényleg van folytatása?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy van még két része. Azok miről szólnak? Mert amikor elolvastam az elsőt (afrikai szeretők), én úgy értelmeztem, hogy teljesen le van zárva. Hogy lehet ennek folytatása?:D
2010. okt. 10. 22:14
 1/4 anonim válasza:
En csak a 2. Konyvet olvastam, amikor tizenakarhany ev mulva visszater a lanya apjahoz latogatoba. Az a konyv mar nem olyan erdekes.
2010. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 van összesen (én egyet sem olvastam csak a filmet láttam de úgy felhúzott az ahogy a nőkkel bántak,hogy idegbetegen kapcsoltam ki a tv-t..a 3.könyv címéből ítélve pedig a tartalmat sem olvasom el mert a mentő visz el:D)
2010. okt. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mind a hármat olvastam! Nagyon tetszett. Sosem fogom elfelejteni. A film itt sem adja vissza, a könyv olvasása során átélteket.
2010. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És a másik kettő miről szól?:) Mi lesz a vége? Svájcban marad a nő?


Köszi a válaszokat:)

2010. okt. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!