Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg lehet élni belőle? Hogyan...

Meg lehet élni belőle? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy szakácskönyvet,olyan típusút ami valamiben új.hogyan fogjak hozzá?ha sikeres lesz meg lehet élni belőle?
2010. okt. 10. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Megélni biztos nem. Írd meg, és küld el egy effajta könyveket forgalmazó kiadónak, és ne add fel, ha hónapok múltán sem válaszolnak! Csak sok a dolguk, egyébként a szakácskönyvekben szerintem van siker, hisz az mindig kell. De a megélhetésére ugyan úgy vonatkozik a szerzői jogdíj, azaz eladott példányonként 10 %
2010. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod!Ezt a kiadót találtam,de egyáltalán nincs viszonyítási alapom,nem tudom komolyak-e?
2010. okt. 10. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Add ki magánkiadásban, akkor nem kell lemondanod a szerzői jogaidról, és az egész haszon a tiéd, nem anevetséges 8-10 %!
2010. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!