Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri könyvet írni egy BDSM...

Megéri könyvet írni egy BDSM kapcsolatról? Szerintetek mekkora lehet ennek a témának a közönsége?

Figyelt kérdés

Elsősorban, fontos elmondanom, hogy nem élek ilyen kapcsolatban és a valóságban sincsenek tapasztalataim a bdsm terén, szimplán szeretek több témában is írni és úgy terveztem, hogy belerakok egy ilyen szálat az egyik könyvembe.


Azonban nekem fontos lenne az, hogy egy adott témának legyen közönsége, különben feleslegesnek tartom megírni. Valószínűleg nincsenek sokan, akik olvasnának ebben a műfajban, de azért szeretném nagyjából felmérni, hogy mennyi embert érdekel ez a téma, hogy tudjam, érdemes-e foglalkoznom vele.



2023. ápr. 18. 09:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Az ötvenszürkehányás is egy hiteltelen gagyi szar, nem véletlenül, mivel annak az írója is kívülálló volt, neki sem volt tapasztalata. A széles közönség pedig bekajálta, hogy a BDSM tulajdonképpen csak a családi erõszak és abúzus irodalmi szépítõ neve. Hogy nem tett jót az igazi BDSM általános megítélésének, az az 1. hozzászólásból is leszûrhetõ: "beteg állatok".

Ha nem vagy része, engedd el a témát.


Én se írok könyvet mondjuk a csillagászat fizikából, vagy a csokoládégyártásról, csak mert állítólag népszerû téma.

2023. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
Az a lényeg, hogy akit érdekel a téma azt fogja elolvasni, nem egy ismeretlen gyakoris amatőr koppintását.
2023. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Személyes érintettség nélkül úgy gondolom nehéz lenne hitelesen írni a témáról.
2023. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 D-Mano ***** válasza:
65%

Megéri-e?

Hülye kérdés. A te szinteden, aki még nem ismert író, úgy is csak hobbi az egész. Így a jó kérdés: szeretnél-e írni egy ilyen könyvet? Ha igen, hajrá! Ha pedig nem, az meg érződne az írásodon, és sokkal élvezhetetlenebbé tenné valószínűleg.

A hitelesség már csak ezért sem számít. A másik, amiért a hitelesség nem számít, amit többen írtak is, sok ilyen témájú könyv nem hiteles, mégis olvassák őket. Amúgy is ez ponyvairodalom, és az olvasót úgy is az érdekli, amit eleve képzel a témáról. Kívülállóként nagyjából te is képes vagy úgy elképzelni a dolgokat, mint egy másik random ember.

2023. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 harebell ***** válasza:

#12 Szerinted akit pl a high fantasy érdekel, az csak A Gyűrűk Urát olvassa el és utána semmit? :D


Meg lehet nézni pl molyon vagy bármilyen más könyves oldalon, hogy más bdsm könyveket is olvasnak viszonylag sokan. Olyan pedig, amit a kérdező is ír, hogy nem feltétlenül ez a központi témája, csak tartalmaz ilyen elemeket vagy ilyen szálat, olyan még több van, a népszerű könyvek között is.

2023. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%

15, legyszi meselj mar azokrol a nepszeru konyvekrol…..

A szurke 50 arnyalata egy gyalazatos szemet. Van meg az O tortenete.


Ezen kivul sorolj fel meg nehany magyar nyelvu konyvet lehyszi

2023. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

Most nem tudok fejből, de a gépemre van lementve vagy 10 ilyen könyv.

[link]

Ezen a linken viszont van bőven, ha magyar nyelven akarsz ilyen könyveket. Én csak a népszerűbbeket mentettem le. Bár van pár megosztó is. Van amelyikről többen írták, hogy ez már sok és nagyon brutális. Nem, nem az O története.

2023. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16. A szürke 50 árnyalata tényleg egy gyalázatos szemét, jó lenne egy normális irodalmi alkotás BDSM témában
2023. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18: Ebben igazad van, a szürke 50 árnyalata csak arról szólt, hogy akinek pénze van az bármit megtehet.

Viszont ne mond, hogy nincs jó könyv ebben a témában, mert nekem a "Megkötözött vágyak" c. könyv például tetszett.

2023. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!