Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Cassandra Clare könyvei...

Ha Cassandra Clare könyvei közül a Gonosz fortélyok könyveket szeretném csak elolvasni, az működik? Vagy nagyon összefügg a többivel is, és nem fogom érteni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a válaszokra :))

2023. jan. 7. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gonosz fortélyokat csak a többi könyv után érdemes elolvasni, hiszen maguk a fő szereplők és azoknak fájdalmasabb múltja a A Végzet Ereklyéiben kezdődik. A szereplők 90% a többi sorozatból ismert és a múltjuk is csak ott olvasható. Semmiképp nem éri meg azzal kezdeni.

Ajánlott olvasási sorrend:

[link]

2023. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen érthetetlen, de sokkal kevésbé lenne élvezhető. Ahhoz, hogy érteni lehessen rendesen, olvasni kell a Végzet ereklyéit.
2023. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Pokoli szerkezeteket sem ártana
2023. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mondjuk az én szerintem lehet néhány szereplőt nem fogsz ismerni amit az aki olvasta a többit igen, de egyáltalán nem mondanám, hogy zavaró lesz. Hiszen a könyv főszereplői épphogy csak meg vannak említve az előzőekben és le van írva ebben minden amit tudnod kell róluk.

De persze ez csak az én véleményem.

2023. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!