Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Word of Honor( Faraway...

A Word of Honor( Faraway Wanderers) című regényben található valami konkrétabb Bl szál,illetve úgy írnám hogy részletesebb mint a sorozatban?(tehát csók meg egyéb)

Figyelt kérdés

#regény #BL #xianxia #Word of Honor #Faraway Wanderers
2022. aug. 25. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, csók van benne, de ennél több nem igazán, ha jól emlékszem. Elnézést a ködös válaszért, kicsit túl sok BL regényt olvasok egyszerre, így néha már keverednek dolgok, de a Faraway Wanderers esetében úgy az ötvenedik fejezet tájékán emlékszem csókjelenetre.
2022. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ,most picit csalódtam ^^"

És a Shapolang illetve a Dumb husky and his white cat shizun regényekben tudsz/tud valaki róla hogy több romantikus esemény is van?

2022. aug. 26. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A Sha Po Langot én sem régóta olvasom, de az sem viszi túlzásba a romantikus jeleneteket. Viszont a Husky...

El kellett olvasnom az első nyolcvan fejezetet, hogy eldöntsem, tetszik-e vagy sem. Elsőre megrémített a sok kritika a nemi erőszakos jelenetekről, de aztán nem volt olyan vészes. Ebben viszont van bőven minden, a csók az nagyon az alap. (És még ha a nemi erőszakos jelenetek eleinte nem is voltak olyan durvák, mint amire számítottam, van benne bőven.) De a Huskyra úgy készülj, hogy neki kell gyűrkőzni. Illetve sok benne a félreértés, azokra is rá kell készülni lélekben. :D

2022. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendbeen, pont azt kezdtem el bár még csak mangában, de kíváncsi leszek a regényre :3
2022. aug. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!