Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudjatok mi történt ezzel...

Nem tudjatok mi történt ezzel a Hermione/Piton fanfictionnel?

Figyelt kérdés
Az alap sztori az volt, hogy Hermione az idonyero segítségével véletlen visszautazik abba a korszakba amikor Pitonek megcsak diákok voltak és beleszeret Piton és Hermione egymásba. Nagyon el szeretném olvasni megint ezt a fanfictiont viszont nagyon gyanús, hogy a készítő letorolte:(

2022. ápr. 12. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az Esély az időben-re gondolsz?
2022. ápr. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dee, viszont ahogy nézem sajnos törlésre került az Archive of our own-ről. Pedig annyira kedvem támadt újraolvasni az egészet😩
2022. ápr. 13. 14:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Úristen most találtam meg a fanfictiont angolul, igaz sokkal jobb lett volna hogyha magyarul tudom olvasni de a lényeg, hogy megvan. Köszi szépen, nélküled mégcsak a neve se jutott volna eszembe🤣💖
2022. ápr. 13. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. 🙂

Én is szívesen olvastam volna újra

mert, nagyon tetszett. Alig vártam az utolsó pár fejezet fordítását. Angolul már ezer éve nem olvastam. Nem tudom, hogy most mennyire menne,de csábít a gondat, hogy rákeressek.

2022. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen megéri angolul is, legalább fejleszti az angol nyelvtudásodat. Lehet nálam is jobb, hogy nem magyarul olvasom mivel a nagyon rossz angol tanárunk miatt nem tanulunk semmit, és ezzel legalább kicsit visszahozom az angol tudásomat. Plusz aaa, most tartok a 4.résznél és imádom még mindig😌 sajnos régebben nem olvastam végig, (ameddig le lett fordítva) talán az utolsó 5 rész kimaradt, de ha most nem unom meg kicsit se mindenképpen el fogom olvasni végig😄
2022. ápr. 13. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudnál privátban egy linket adni hozzá?
2022. ápr. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uuuu szerintem én láttam, olvastam magyarul wattpadon, nagyon jó sztori tényleg
2022. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!