Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben piton azert...

A Harry Potterben piton azert utalja Nevillt mert o lehetett volna a kiválasztott?

Figyelt kérdés

Ugye amikor az 5 resz elhangzik a joslat akkor Dumblodere megemliiti h nevillre es harryre is illik a joslat.

Tehat akkor piton ezert utalja nevillt?

Mert ugye ha voldemort neville valasztja Harry szulei eletben maradtak volna koztuk lily is.


2022. márc. 30. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Logikusnak hangzik amit írtál. Nem tudok ilyenről hiteles forrásból. Piton szerintem értelmesebb annál, hogy egy ártatlant áldozat hibáztasson az őt ért veszteségért. Meg Nevill karakteri is olyan ami. Piton meg alapból sem a túl kedves arcát mutatja a diákjainak...
2022. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

"Piton szerintem értelmesebb annál, hogy egy ártatlant áldozat hibáztasson az őt ért veszteségért."

Harryt sem piszkálta az apja tettei miatt...


Kérdező, részben ezért is, meg a griffendélessége miatt, meg a bénasága miatt.

2022. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Piton kb. mindenkivel ellenséges a könyvekben a Mardekárosokon kívül. Szerintem csak ezért nem kedvelte és kicsit túlgondoltad.
2022. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Alapból is egy megkeseredett, undok ember, aki ezen felül nem képes tolerálni azt sem ha valaki tudatlan vagy ügyetlen, és nem felel meg az általa támasztott elvárásoknak. Neville pedig nem is ritkán szokott bénázni, így nyilván az agyára megy a professzornak.
2022. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!