Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Áltaában megnézitek a buszon,...

Áltaában megnézitek a buszon, vonaton, villamoson vagy egyéb tömegközlekedési eszközön, hogy rajtatok kívül hányan olvasnak könyvet?

Figyelt kérdés

Facebookon láttam egy rajzot. Azt ábrázolta, hogy valaki olvas a tömegközlekedésen, a többiek meg fényképezik őt mobillal.


A hozzászólásokban minden második ember írta, hogy most utaztak a munkahelyre vagy valahova és az út alatt csak ő olvasott, mások meg a telefont nyomogatták.


Elgondolkodtam, hogy én sosem szoktam nézni másokat. Felszállok, keresek gyorsan egy ülőhelyet, kinyitom a könyvet és a célállomásig fel se nézek belőle.


Nálatok hogy van? Ti szeretitek megnézni, hogy rajtatok kívül még ki olvas és mit olvas éppen (hátha ti is kedvet kaptok a könyvhöz) vagy nem foglalkoztok vele? Ha megnézitek, milyen gyakran néztek fel a könyvből? Minden megállónál?


2022. márc. 16. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha nincs nálam könyv, vagy valami elintézendő dolog telefonon, megnézem, ki olvas, esetleg mit. Bunkóság, és én sem szeretem, amikor velem csinálja valaki, de sajnos nem tudom megállni.


Amúgy én is olvasok, ha tehetem. KB sosem nézek fel belőle.

2022. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 szerintem nem bunkóság. egyszerűen felméred, figyeled egy kicsit a környezetedet, ennyi.
2022. márc. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. A könyvemmel vagyok lefoglalva.
2022. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én próbálom néha meglesni ki mit olvas,de nem feltűnően. Bevallom nem szeretek buszon olvasni már. Amelyik útvonalon én utazom rengeteg a primitív ember és sokszor beszóltak már miatta és jó hangosan,hogy az egész busz hallja.
2022. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán nézem ezt. Igazából rendes könyvet már én is alig hordok magamnál, a telefonomon szoktam olvasni, senki meg nem mondja az alapján, hogy én épp olvasok és nem mondjuk az instát görgetem.
2022. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!